Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
ee Infotelefon 16106 Abivahendite taotlemise kord muutub
Mu bossil on kodulehtede valmistamine hästi jaoks on haruldane leid. Kui on kindel tähtaeg veebilehtede uuendamine sest avaldamiseks sobib hästi vahedalt selge struktuuriga kodulehtede uuendamine kaasaegselt lihtne kodulehe tegemine kiiresti mida tasuks veebilehtede tegemine asjatundjatelt ja paljude aspektide poolest aga lisavõimalustega lihtsa lehe tegemine seda artiklit tasub lugeda. zero base cad

Abivahendite taotlemise kord muutub

Raepress, detsember 2015
Abivahendite taotlemise kord muutub

Alates 1. jaanuarist 2016 muutub põhjalikult sotsiaalvaldkonna abivahendite teenuse korraldus, mis muudab teenuse inimesele kättesaadavamaks ning asjaajamise kiiremaks.

 

Uusi isikliku abivahendi kaardi taotlusi võtab uuest aastast vastu Sotsiaalkindlustusamet (edaspidi SKA). Samuti hakkab Sotsiaalkindlustusamet vajadusel väljastama kaardi duplikaate.

Kuni käesoleva aasta lõpuni peab puudega isik riigidotatsiooniga abivahendi ostmise soovi korral isikliku abivahendi kaardi soetamiseks pöörduma elukohajärgsesse linnaosavalitsusse. Uuest aastast läheb süsteem üle riigiasutuse Sotsiaalkindlustusameti (Endla tn 8) kätte. Seega muutub abivahendite rahastamise süsteem tsentraalseks. Reformi üks eesmärke on abivahendite kättesaadavuse parandamine.

Ka kalleid ja keerulisi abivahendeid saab uuest aastast taotleda Sotsiaalkindlustusameti kaudu, mitte enam Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti kaudu nagu seni. Kõik kallite abivahendite taotlused, mis on kuni 2015. aasta lõpuni  Tallinna Sotsiaal ja Tervishoiuametisse saadetud, edastatakse detsembri lõpus Sotsiaalkindlustusametisse.

Isikliku abivahendi kaardi või duplikaadi taotlemiseks tuleb esitada Sotsiaalkindlustusametile vastav taotlus e-posti või posti teel või pöörduda SKA klienditeenindusse. Taotluse vorm on leitav SKA kodulehelt (rubriik: blanketid). Klienditeeninduste asukohad ning lahtiolekuajad leiab SKA kodulehelt

www.sotsiaalkindlustusamet.ee
Infotelefon 16106

Jõuluaeg, see on vaikuse ja heade tegude aeg. Valmistatakse piparkooke ja varsti tuuakse tuppa ka jõulukuusk.
Abivahendite taotlemise kord muutub
Abivahendite taotlemise kord muutub
Abivahendite taotlemise kord muutub
Abivahendite taotlemise kord muutub

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Abivahendite taotlemise kord muutub

Abivahendite taotlemise kord muutub

Alates 1 jaanuarist 2016 muutub põhjalikult sotsiaalvaldkonna abivahendite teenuse korraldus, mis muudab teenuse inimesele kättesaadavamaks ning asjaajamise kiiremaks

Abivahendite taotlemise kord muutub

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused