Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Europarlamendi liige Mida soovite ajakirja Vaimupuu lugejatele? Ma soovin, et teil jätkuks jõudu ja rõõmsameelsust ühiskonnas kaasalöömiseks! Kaja Kallas
Olen kuulnud paljusid kodulehtede loomine ja leidsin hea lehe. Kiirustada ei maksa, sest lakoonilise veebilehtede tegemine samavõrd tähtis nagu visiitkaartki ülimalt kodulehe valmistamine blogi netilehtede tegemine firma poolt vajalik ja kodulehe valmistus asjatundjatelt ja vajalik on see mis on firma kodulehtede tegemine optimeeritult ja garantiiga. zero base cad

Kaja Kallas

Kaja Kallas, veebruar 2016

Europarlamendi liige

Kaja Kallas
Kaja Kallas
Rääkige palun lühidalt oma viimase aja tähtsamatest ettevõtmistest. 
Viimase aja tähtsamad ettevõtmised on peamiselt seotud minu tööga Euroopa Parlamendis. Hiljuti võeti vastu minu autorsusega raport, mis puudutab Euroopa ühtset digitaalset turgu. See raport on väga laia haardega, sest puudutab väga paljusid erinevaid eluvaldkondi ja ühiskonnagruppe, sealhulgas ka puuetega inimesi.
 
Kui palju käsitletakse Euroopa Parlamendis puuetega inimeste valukohti?
Kuna mina töötan Euroopa Parlamendis kahes komisjonis - üks neist tegeleb tööstuse, energeetika ja teaduse küsimustega ja teine tarbijakaitse ja siseturuga, siis sealt tulevad õigusaktid puudutavad eelkõige neid valdkondi. Siiski, kui me näiteks räägime digitaalsest ühtsest turust, siis arutame ka seda, kuidas muuta digitaalsed lahendused puuetega inimestele käepärasemaks ja kuidas need saaksid puuetega inimeste elu kergendada.
 
Kas ja kui palju olete isiklikult vaimupuudega inimestega kokku puutunud ja mis mõtteid see on tekitanud?
Olen pikaajaline Maarja küla püsitoetaja. See sai alguse vist 2006. aastal, kui käisime advokaadibürooga, kus ma tol ajal töötasin, seal talgutel. Mind nakatas nende inimeste rõõmsameelsus ja tahtsin neid aidata. Mõtlesin, et ühest küljest on neil inimestel raskem kui tervetel, aga teisest küljest mõtlevad ehk terved tihti üle ega oska lihtsatest asjadest nõnda rõõmu tunda kui võiks.
 
Milline on Teie nägemus erivajadustega inimeste toimetulekust ja selle edendamisest Eestis?
Minu nägemuse järgi peaksid kõik inimesed olema ühiskonna täisväärtuslikud liikmed. Neid, kes mingil põhjusel ei tule nii hästi toime, tuleb järele aidata, et keegi ei jääks maha. Ma arvan, et väga suur tähtsus on ka ühiskonna teadvustumisel, et puudega inimesed on meie inimesed. See tähendab, et neid inimesi nähakse igapäevaselt ühiskonna elus osalemas. Seadusandlikul tasandil tähendab see seda, et iga seaduse arutamisel mõeldakse ka läbi, kuidas see puudega inimeste elu paremaks muudaks.
 
Mida soovite ajakirja Vaimupuu lugejatele?
Ma soovin, et teil jätkuks jõudu ja rõõmsameelsust ühiskonnas kaasalöömiseks! 
Jõuluaeg, see on vaikuse ja heade tegude aeg. Valmistatakse piparkooke ja varsti tuuakse tuppa ka jõulukuusk.
Kaja Kallas
Kaja Kallas
Kaja Kallas
Kaja Kallas

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

Kaja Kallas

Kaja Kallas

Kaja Kallas Rääkige palun lühidalt oma viimase aja tähtsamatest ettevõtmistest Viimase aja tähtsamad ettevõtmised on peamiselt seotud minu tööga Euroopa Parlamendis Europarlamendi liige

Kaja Kallas

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused