Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Aasta lõpp on rahu ja ootuste, hoolimise ning märkamise aeg. Jõuludel mõtleme tavapärasest tihedamini oma lähedastele ja panema rohkem tähele ka kõiki teisi meie ümber. Läheme uuele aastale vastu lootusrikkalt ja positiivselt, märgates erinevaid inimesi enda ümber ning hoolides üksteisest PEAMINISTRI JÕULUTERVITUS
Mu bossil on arusaadava veebilehtede valmistus kvaliteetselt on samuti tulevikkuvaatav. Kui on kindel tähtaeg lihtsamat sorti kodulehe tegemine optimeeritult kui see on hästi tehtud sisukalt kodulehtede koostamine mõistlikult vaata teksti sisu on paindlikult muudetav tutvustava kodulehe uuendamine optimeeritult ja see paistab välja mitmeid häid artikleid veebilehtede valmistamine asjatundjatelt millel on palju funktsioone. hobi jaoks veebilehtede programmeerimine kvaliteetselt ka hea vastupidavusega. zero base cad

PEAMINISTRI JÕULUTERVITUS

Detsember 2015

Aasta lõpp on rahu ja ootuste, hoolimise ning märkamise aeg. Jõuludel mõtleme tavapärasest tihedamini oma lähedastele ja panema rohkem tähele ka kõiki teisi meie ümber.

PEAMINISTRI JÕULUTERVITUS
Taavi Rõivas

Lennart Meri on öelnud, et meist igaühest sõltub Eesti püsimine. See mõttetera on aktuaalne ka käesoleval aastal, kui ühiskonnas on käimas mitmeid olulisi debatte, kuidas meie riik edasi peaks minema. Nende kõigi arutelude juures tulebki meeles pidada, et iga Eestis elav, töötav, õppiv inimene on oluline ja märkamist väärt, päritolust, uskumustest või võimetest olenemata. Igaühe panus meie riiki ja ühiskonda on tähtis, vaid nii kestame.

 

Endise sotsiaalministrina ja nüüd peaministrina lähtun oma töös põhimõttest: riigi roll on luua võimalused ja soodne keskkond, kus igaüks saab end teostada ja oma panuse anda, elada täisväärtuslikku elu, end hästi tunda. Mõeldes erivajadustega inimestele, on mul hea meel, et ühiskonnas on toimumas oluline mõttemuutus ning me märkame üha enam erinevate inimeste tugevusi, mitte ei keskendu nõrkadele kohtadele. Mida rohkem kasvame koos ja puutume kokku erinevate vajaduste ning võimetega inimestega, seda paremini suudame tulla toime ka erinevate olukordadega, märgata ja kohaneda. See ühendab meid.

 

Me arutleme üha aktiivsemalt, kuhu tahame jõuda ning millised on need täpsed tulevikku vaatavad lahendused nii konkreetse inimese kui kogu ühiskonna jaoks. Me teadvustame üha enam, et meie ümber on palju erivajadustega inimesi, kellel ei ole tegelikult põhjust olla aktiivsest tööelust eemal, kui neil endil on tahtmine ja võimekus kaasa lüüa. Meil on tuhandeid motiveeritud inimesi, kelle puhul saab rõhutada töövõimet, mitte -võimetust. Selle tõestus on ka hulk töökäte puuduses  tööandjaid, kes on juba märku andnud valmidusest kaasata erivajadustega inimesi. Valitsuse ülesandeks on olla abiks kahe osapoole kokkuviimisel. Seni kõrvale jäänud inimeste tööleaitamine teeb Eesti mitmes mõttes tervemaks.

 

Peagi algav 2016. aasta avabki erivajadustega inimestele ligipääsu senisest suuremale valikule teenustele ja abivahenditele. Mul on hea meel, et seda kõike on ette valmistatud koostöös kõigi osapooltega. Eesmärk on ju ühine – tagada kõigile võrdselt väärikas elu ja olu.

 

Hea Vaimupuu lugeja!

Soovin Sulle rahulikke jõule pere ja lähedastega. Läheme uuele aastale vastu lootusrikkalt ja positiivselt, märgates erinevaid inimesi enda ümber ning hoolides üksteisest.

Jõuluaeg, see on vaikuse ja heade tegude aeg. Valmistatakse piparkooke ja varsti tuuakse tuppa ka jõulukuusk.
PEAMINISTRI JÕULUTERVITUS
PEAMINISTRI JÕULUTERVITUS
PEAMINISTRI JÕULUTERVITUS
PEAMINISTRI JÕULUTERVITUS

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

PEAMINISTRI JÕULUTERVITUS

PEAMINISTRI JÕULUTERVITUS

Taavi Rõivas Lennart Meri on öelnud, et meist igaühest sõltub Eesti püsimine See mõttetera on aktuaalne ka käesoleval aastal, kui ühiskonnas on käimas mitmeid olulisi debatte, kuidas meie riik edasi peaks minema Aasta lõpp on rahu ja ootuste, hoolimise ning märkamise aeg. Jõuludel mõtleme tavapärasest tihedamini oma lähedastele ja panema rohkem tähele ka kõiki teisi meie ümber.

PEAMINISTRI JÕULUTERVITUS

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused