Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Meid, Eesti inimesi on vähe - iga inimene on väärtus. Kõik me soovime ennast arendada, olla aktiivsed ning tunda vajalikuna. Soovin kõigile rahulikku jõuluaega ning soovide täitumist uuel aastal SOTSIAALKAITSEMINISTRI JÕULUTERVITUS
Lõpuks saan jagada kodulehe valmistamine kaasaegselt võib leida häid lahendusi. Sellegipoolest on mõistlik vaadata MTÜ kodulehtede valmistamine puhul kvaliteedieelist selleks postitan siia veebilehtede tegemine mõistlikult www.aara.ee milles on viidatud toodete kodulehe arendamine optimeeritult osutab mitmeid eeliseid samuti kodulehe valmistamine ja garantiiga. zero base cad

SOTSIAALKAITSEMINISTRI JÕULUTERVITUS

Kaupo Kikkas, detsember 2015

Meid, Eesti inimesi on vähe - iga inimene on väärtus.

SOTSIAALKAITSEMINISTRI JÕULUTERVITUS
Margus Tsahkna

Meid, Eesti inimesi on vähe - iga inimene on väärtus. Kõik me soovime ennast arendada, olla aktiivsed ning tunda vajalikuna. Meil on veel palju tööd teha, et vaimupuudega inimesi näeks igaüks täisväärtusliku ja panustava ühiskonnaliikmena, kuid seda enam on hea meel, et vaimupuudega inimesed ise, nende pereliikmed ning ühendavad organisatsioonid on järjest enam aktiivsed.
Vaimupuus ilmunud persoonilood on näiteks, kuidas eluterve suhtumine ja tahe aitavad toime tulla. Hea meel on lugeda inimeste lugusid, kes räägivad oma töökogemustest, sõpradest ja huvitavatest hobidest. Selline ellusuhtumine kuluks ära meile kõigile.
Suvel kohtusin intellektipuudega noorsportlastega, kes tulid Los Angeleses toimunud eriolümpialt tagasi mitmete säravate medalitega. Novembri alguses oli suur au osaleda Vaimupuu korraldatud fotokonkursi „Sõprus“ parimate tööde autasustamisel. Täna rõõmustavad konkursil osalenud fotod mind töölaual Vaimupuu kalendrist. Vaimukad ja neid ümbritsevad inimesed on ise tublid ja ettevõtlikud.
Peame mõistma, et ajad, mil vaimupuudega inimesi hoiti ühiskonnast eemale, on jäädavalt möödas. Väga oluline on ühiskonna suurem teavitamine, müütide kummutamine ja suurema avatuse poole liikumine. Järjest enam väärtustavad ettevõtjad vaimupuudega töötajaid tuues esile nende lojaalsust ja suurt tahet.
Uuel aastal astume veelgi suuremaid samme, et aidata vaimupuudega inimestel paremini iseseisva eluga hakkama saada ning toetada nende soovi osaleda tööturul. Käivitub töövõimereform, millega paraneb ka teenuste kättesaadavus. Uue teenusena hakkab Eesti Töötukassa osutama ka kaitstud töö teenust.
Heaks näiteks erivajadustega inimeste tööturule aitamisel on ka kohvik „Sild“, mille avamist planeeritakse järgmisel aastal. Kohvik „Sild“ soovib toetavas keskkonnas anda võimaluse arendada oma tööoskusi ning kindlustunnet. Sellised algatused on väga vajalikud ning tervitatavad.
Aasta lõpp ongi kohe käes ning uus aasta ootab juba ukse taga. Soovin kõigile rahulikku jõuluaega ning soovide täitumist uuel aastal.

Jõuluaeg, see on vaikuse ja heade tegude aeg. Valmistatakse piparkooke ja varsti tuuakse tuppa ka jõulukuusk.
SOTSIAALKAITSEMINISTRI JÕULUTERVITUS
SOTSIAALKAITSEMINISTRI JÕULUTERVITUS
SOTSIAALKAITSEMINISTRI JÕULUTERVITUS
SOTSIAALKAITSEMINISTRI JÕULUTERVITUS

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

SOTSIAALKAITSEMINISTRI JÕULUTERVITUS

SOTSIAALKAITSEMINISTRI JÕULUTERVITUS

Margus Tsahkna Meid, Eesti inimesi on vähe - iga inimene on väärtus Kõik me soovime ennast arendada, olla aktiivsed ning tunda vajalikuna Meid, Eesti inimesi on vähe - iga inimene on väärtus.

SOTSIAALKAITSEMINISTRI JÕULUTERVITUS

Meid, Eesti inimesi on vähe - iga inimene on väärtus. Kõik me soovime ennast arendada, olla aktiivsed ning tunda vajalikuna.
www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused