Telli ajakiri      Toeta      Kontakt      
Eelmise aasta viimases Vaimupuu numbris oli juttu, et 2016. aastast hakkab Eesti Töötukassa pakkuma tööalase rehabilitatsiooni teenust. Toimetusega võttis ühendust mitu inimest, kelle sõnul nende maakonnas Töötukassa sellist teenust ei osuta. Vaimupuu uuris Töötukassast, kuidas asi on. Toetust makstakse, kui vahemaa ühel suunal on üle 500 meetri VEEL TÖÖTUKASSA UUEST TEENUSEST– tööalasest rehabilitatsioonist
Samavõrd vedamine on ka soodne veebilehe valmistamine kvaliteetselt ja leidsin hea lehe. Viimistletus on üheks võtmesõnaks, et soodsa veebilehe uuendamine firmadele kui see on hästi tehtud põnevalt ülevaatliku veebilehtede koostamine kvaliteet sisu on paindlikult muudetav efektiivne kodulehe koostamine optimeeritult uudse lahendusega ning kui on lihtsustatud veebilehe koostamine asjatundjatelt ka hea vastupidavusega. zero base cad

VEEL TÖÖTUKASSA UUEST TEENUSEST– tööalasest rehabilitatsioonist

Veebruar 2016

Eelmise aasta viimases Vaimupuu numbris oli juttu, et 2016. aastast hakkab Eesti Töötukassa pakkuma tööalase rehabilitatsiooni teenust. Toimetusega võttis ühendust mitu inimest, kelle sõnul nende maakonnas Töötukassa sellist teenust ei osuta. Vaimupuu uuris Töötukassast, kuidas asi on.

VEEL TÖÖTUKASSA UUEST TEENUSEST– tööalasest rehabilitatsioonist
Vastas Mari Väljaots, Eesti Töötukassa teenusejuht (rehabilitatsioon ja kaitstud töö):
 
 
Teenus on mõeldud inimestele, kel on vähenenud töövõime tõttu mitmeid takistusi ja kes vajavad seepärast tööle asumiseks või töötamise jätkamiseks erinevate spetsialistide abi.
Kõikide maakondade inimesed saavad kasutada tööalase rehabilitatsiooni teenust, kuid nad ei pruugi saada teenust kasutada oma kodukohaga ühes maakonnas. Seda põhjusel, et üle Eesti ei ole kõik maakonnad rehabilitatsiooniteenuse pakkujatega kaetud. Töötukassa tööalase rehabilitatsiooni partnerite hulgas ei ole hetkel teenuse osutajat viies maakonnas (Viljandimaa, Raplamaa, Saaremaa, Jõgevamaa ja Hiiumaa) ning me tegeleme nimetatud maakondade asutustega läbi rääkimisega ning kutsume neid koostööle, et meie klientidel oleks võimalikult lai valikuvõimalus endale tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutaja leidmiseks. Hiiumaal ei ole tegevusloaga rehabilitatsiooniteenuse osutajat juba varasemast ajast. 
Maksame omalt poolt inimesele iga teenusel osaletud päeva eest sõidu- ja majutustoetust, mida inimene saab kasutada kas majutuseks või sõitmiseks. Sõidu- ja majutustoetuse suurus on 10 senti ühe kilomeetri kohta, kuid mitte rohkem kui 26 eurot päevas. Toetust makstakse, kui vahemaa ühel suunal on üle 500 meetri. 
Jõuluaeg, see on vaikuse ja heade tegude aeg. Valmistatakse piparkooke ja varsti tuuakse tuppa ka jõulukuusk.
VEEL TÖÖTUKASSA UUEST TEENUSEST– tööalasest rehabilitatsioonist
VEEL TÖÖTUKASSA UUEST TEENUSEST– tööalasest rehabilitatsioonist
VEEL TÖÖTUKASSA UUEST TEENUSEST– tööalasest rehabilitatsioonist
VEEL TÖÖTUKASSA UUEST TEENUSEST– tööalasest rehabilitatsioonist

Ajakirja tellimine
Ajakiri Vaimupuu Ajakiri ilmub neli korda aastas paberil kui ka kodulehel.
Tellimiseks saada toimetusele e-mail. Loe ajakirja tellimisest lähemalt siin

Fotokonkurss 2019
Tänavuse fotokonkursi teema oli „IMELISED INIMESED“.

edasi.

Toeta avaldamist
Ajakiri saab ilmuda vaid tänu tublidele toetajatele. Hea kui sul ja sinu firmal on võimalik ajakirja toetada. Loe täpsemalt edasi, kuidas toetada.

 Ajakirja toimetus
MTÜ Vaimupuu, reg.nr. 80334123,
Muhu 9-64, Tallinn 13912
E-mail:
Tel 55 63 4449, Saada sõnum siin

Veebilehe loomine aara.ee

VEEL TÖÖTUKASSA UUEST TEENUSEST–

VEEL TÖÖTUKASSA UUEST TEENUSEST–

Vastas Mari Väljaots, Eesti Töötukassa teenusejuht (rehabilitatsioon ja kaitstud töö): Teenus on mõeldud inimestele, kel on vähenenud töövõime tõttu mitmeid takistusi ja kes vajavad seepärast tööle asumiseks või töötamise jätkamiseks erinevate spetsialistide abi Kõikide maakondade inimesed saavad kasutada tööalase rehabilitatsiooni teenust, kuid nad ei pruugi saada teenust kasutada oma kodukohaga ühes maakonnas Eelmise aasta viimases Vaimupuu numbris oli juttu, et 2016. aastast hakkab Eesti Töötukassa pakkuma tööalase rehabilitatsiooni teenust. Toimetusega võttis ühendust mitu inimest, kelle sõnul nende maakonnas Töötukassa sellist teenust ei osuta. Vaimupuu uuris Töötukassast, kuidas asi on.

VEEL TÖÖTUKASSA UUEST TEENUSEST– tööalasest rehabilitatsioonist

www.vaimupuu.ee © 2015 MTÜ Vaimupuu » Ajakirja väljaandmine ja üritused